KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6082548
nr 608 2548
Akvarell
signerad. stadsmotiv, 24x20
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 november 2009
kl 19:31:20
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
1.800 kr
6
700 kr
6
900 kr
6
1.000 kr
6
1.200 kr
6
1.400 kr
6
1.600 kr
6
1.800 kr
6